مرجوعی کالا

 

فروشگاه مهیار برای تمامی محصولات سه روز ضمانت عودت کالا در نظر گرفته است لازم به ذکر است که کالای بازگشتی باید واجد شرایط زیر باشد : 

 

 1.کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان سه روز مهلت عودت کالا، نگهداری شود در صورتی که کالا در کارتن یا جعبه ی اصلی خود نباشد فروشگاه مهیار از بازپس گرفتن کالا معذور می باشد .

 

2. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

3.اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد. البته قابل ذکر است  مشتری گرامی باید توجه داشته باشد که  در زمان تحویل کالا ظاهر و وضعیت کالا را بررسی کند و در صورت شکستگی و یا ایراد ظاهری مربوط به کالا، دقیقا زمان دریافت کالا با پشتیبانی مهیار تماس گرفته و اعلام کند در غیر این صورت فروشگاه هیچ گونه شکستگی یا ایراد ظاهری را متقبل نخواهد شد.

 

4.اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

 

5.اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

 

6.عکس محصولات فقط بابت کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

7.در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان عودت کالا در صورتی ممکن است که کالا از حالت بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

 

8.با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه مهیار  تنها در صورت تایید شرکت حمل و نقل در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

 

9.کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش فروشگاه مهیار ارسال شود.

 

10.در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فروشگاه  بازگردانده شود.

 

لازم به ذکر است که اگر انصراف به هر دلیلی از جانب مشتری باشد هزینه ارسال و عودت به عهده مشتری خواهد بود.